Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Turystyki i Rekreacji Konnej - Szlachetna Półkrew

SPŁYWY KAJAKOWE BYSTRZYCĄ

7 kwietnia 2016 | Kategorie: Bez kategorii |

Od maja 2015 r. rozpoczęliśmy współpracę z klubem kajakowym Z NURTEM.

Pierwszy nasz wspólny spływ zorganizowany w maju traktowany przez nas jako rekonesans dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Piękna dolina Bystrzycy oglądana od strony rzeki okazała się jeszcze bardziej fascynująca niż znaliśmy do tej pory z przejażdzek i rajdów konnych.

Bliskość przyrody, zmieniajaca się sceneria, urozmaicona sekwencja pieknych widoków i dzikich krajobrazów , to atrakcje , które spowodowaly, że będziemy organizować cyklicznie spływy kajakowe i propagować je jako nową formę rekreacji ruchowej i zdrowego stylu życia.

 

28.09

EKOPIKNIK – finał akcji Dla Doliny Bystrzycy

Planowany termin imprezy EKOPIKNIK, która odbędzie się na terenie zabytkowego kompleksu folwarcznego Pałacu Alexandrów i Stajni Samotwór to: 15 październik 2016   Obsługę artystyczną EKOPIKNIK-u powierzymy profesjonalistom. Aktorzy wrocławskiego „Teatru na Ostrowie”(kreatywna firma z dużym doświadczeniem w organizacji tego typu eventów) zapewnią: profesjonalną konferansjerkę, interaktywne prowadzenie spektaklu. Scenariusz i tematyka nawiązująca do podjętych przez nas […]

czytaj więcej >>
28.09

Dla Doliny Bystrzycy – projekt w realizacji

Poniżej kilka informacji o przebiegu i dotychczasowych działaniach projektu. Projekt aktualnie trwa. Link do strony fanpage (facebook ) gdzie umieszczane są fotorelacje i informacje z przebiegu działań naszego programu : www.facebook.com/dladolinybystrzycy/   W miesiącach letnich odbywały się: akcje oczyszczenia koryta rzeki Bystrzycy na odcinku od Kątów Wrocławskich do Samotworu przez grupy kajakowe szkolne akcje sprzątania […]

czytaj więcej >>